آموزشگاه زبان نوآوران علم

زمان ارسال : بدون زمان

معرفی

آکادمی زبان کاشان پس از پیگیری های طولانی مدت برای اخذ مجوز سرانجام با اجازه بخش مشارکت های مردمی آموزش و پروش کاشان از اواسط تابستان 1392 آغاز به کار کرد.

اعضای هیأت موسس آکادمی 1-  دکتر زکریا روحانی  2-دکتر جواد رضازاده  3-مهندس سجاد میرزایی (کارشناس صنعت گردشگری) 4. آفای علی تقاعدی .  احساس نیاز شخصی به امر یادگیری زبان و همچنین رابطه قوی بین رشته های زبان انگلیسی , پزشکی و گردشگری و علاوه بر آن فراهم آوردن شرایط مناسب یادگیری برای همشهریان گرامی تصمیم به راه اندازی مرکزی متفاوت با تمام ویژگی های مورد نیاز یک جامعه علمی اتخاذ شد.

متاسفانه بدلیل اینکه افراد متخصص امر آموزش زبان انگلیسی( که علمی فراگیر ,صنعتی جهانی و هنری لذت بخش است)شرایط فعالیت در این زمینه را ندارند و اکثراً خود را سرگرم دانشگاه کرده یا بصورت پاره وقت با مراکز غیر حرفه ای همکاری می کنند که امیدواریم در آینده ای نزدیک شرایط برای افراد شایسته و تحصیل کرده متخصص فراهم گردد.

بدین منظور آکادمی زبان تلاش نموده است تا جمعی از افراد متخصص و توانمند را در قالب اعضای هیأت علمی و کادر آموزشی خود , گردهم آورده و محیطی کاملاً آکادمیک برای آموزش زبان فراهم نماید.

ضمن تشکر و قدردانی از مراکز شایسته شهر کاشان امیدواریم ما نیز بتوانیم سهم خود را در خدمت رسانی به مردم عزیز به نحو شایسته ایفا کنیم.


نظرات (0)

نظر شما :